+420 775 098 513
adam.skopal@adamspt.cz

O nás

Vítejte na stránkách firmy ADAMS – PRŮMYSLOVÉ TECHNOLOGIE.

Jsme ryze česká firma založena v roce 2015. Od počátku se zaměřujeme na zakázkovou zámečnickou výrobu a vývoj a výrobu jednoúčelových zařízení a přípravků. V současné době Vám k výše uvedeným činnostem můžeme nabídnout služby v oblasti 3D tisku.

 

Zakázková kovovýroba a zámečnické práce

Zabýváme se zakázkovou i sériovou výrobou od návrhu až po finální výrobek a výrobní dokumentaci. V rámci kovovýroby zajišťujeme i strojní obrábění, jako je soustružení a frézování. Finální výrobky dodáváme včetně  povrchové úpravy dle Vašeho přání, jako je práškové nebo mokré lakování, zinkování a další.

 

Vývoj a výroba jednoúčelových zařízení

V rámci vývoje a výroby se především věnujeme výrobě zařízení pro testování kabelových svazků. Dále návrhu a výrobě manipulačních zařízení a přípravků pro ustavení dílů, nebo materiálu do správné polohy. Samozřejmě dokážeme navrhnout i další zařízení dle Vašich přání a potřeb. Realizace probíhá od samotného návrhu až po finální realizaci.

3D tisk

Při vývoji prototypů využíváme 3D tisk metodou FDM v jehož případě je díl „tisknut“ kladením jedné vrstvy materiálu na druhou. Tato metoda je vhodná především pro prototypové díly nebo součásti, které nejsou příliš mechanicky namáhané. Pokud potřebujete něco vytisknout a nemáte vhodné vybavení, neváhejte se na nás obrátit, a to i v případě, že nemáte 3D model. Vše jsme schopni vyřešit i na dálku.